Afgelastingen

Op dit moment zijn er geen afgelastingen bekend

Florian de Koning pupil van de week tijdens Milheezer Boys – WEC

Florian de Koning pupil van de week tijdens Milheezer Boys – WEC

Bij elke thuiswedstrijd van ons eerste elftal schitteren er speciale sterren op ons sportpark: de ‘pupillen van de week.’ Deze jonge voetballers staan in de schijnwerpers en beleven een onvergetelijke middag op ons sportpark. We stellen hierbij graag onze Pupil van de Week voor de wedstrijd Milheezer Boys – WEC aan jullie voor:  Florian de Koning.

Florian de Koning

Mijn naam is Florian de Koning en ik ben 6 jaar oud. Ik zit in groep 3 van basisschool De Kastanjelaar.
Thuis is het altijd gezellig met papa (Arné), mama (Debbie) en twee zussen die Elena en Livia heten. We hebben twee lieve honden, Ollie en Pippa, en een hamster die Oreo heet.
Mijn allerleukste hobby is voetballen! Ik zit bij de mini’s van Milheezer Boys. De training is al leuk, maar de wedstrijdjes zijn het allerleukst. Als de bal over de lijn is gegaan, dribbel ik deze graag in.
Als ik niet aan het voetballen ben, bouw ik met lego. Ook ga ik graag fietsen, lekker spelen met mijn vriendjes en kamperen met de caravan. Spelletjes spelen op de Switch vind ik ook leuk, maar niet te lang, dat vinden papa en mama niet zo’n goed idee!
Ik vind het super leuk dat ik deze week de pupil mag zijn. Ik kijk er naar uit om met het eerste mee te voetballen.
Sportieve groetjes van Florian

WAT DOET EEN PUPIL VAN DE WEEK?

Iedere pupil krijgt een mooi Milheezer Boys wedstrijdshirt (Club van 50). De pupil loopt warm met de spelers, gaat mee de kleedkamer in, loopt mee in de opkomst op het veld, neemt de aftrap en scoort het eerste doelpunt. Daarna gaat de pupil mee rond met de lotenverkoop langs het veld.

Deel met je vrienden