Afgelastingen

Op dit moment zijn er geen afgelastingen bekend

Milheezer Boys huldigt jubilarissen tijdens jaarvergadering

Milheezer Boys huldigt jubilarissen tijdens jaarvergadering

Op donderdag 17 november, tijdens de Algemene Ledenvergadering, zijn weer verschillende ‘Milheezer Boys’ in het zonnetje gezet wegens hun jubileum bij de vereniging. Hier werd tijdens de goedbezochte jaarvergadering uiteraard even bij stilgestaan.

 

Acht personen zijn 25 jaar lid van onze vereniging: Dave Heesakkers, Tom Barten, Luc Barten, Gerrie Nooijen, Thijs van de Nieuwenhof, Maarten van den Heuvel, Roy van der Heijden en Eric Barten. Peter van den Elsen viert zijn 40-jarig jubileum en Adriaan Beekmans is maarliefst 50 jaar lid van onze club.

 

vnlr: Maarten van de Heuvel, Tom Barten, Luc Barten, Dave Heesakkers, Roy van der Heijden en Adriaan Beekmans.

Deel met je vrienden