Afgelastingen

Op dit moment zijn er geen afgelastingen bekend

Rabo ClubSupport levert mooi bedrag op voor de club: bedankt voor jullie stem!

Rabo ClubSupport levert mooi bedrag op voor de club: bedankt voor jullie stem!

We bedanken alle leden van de Rabobank die hun stem bij de Rabo ClubSupport actie hebben gegeven aan Milheezer Boys. We zijn enorm blij met het fantastische bedrag van €1419,16!

Doel van deze opbrengst

Om onze vereniging representatief te vertegenwoordigen op zaterdag, tijdens de wedstrijden van onze jeugdteams, willen wij al onze jeugdleiders voorzien van nieuwe clubkleding. Hiervoor is deze actie van de Rabobank een welkome aanvulling. Verder willen wij weer investeren in nieuwe trainingsmaterialen, zodat onze leden hopelijk met nog meer plezier kunnen blijven sporten.

Wat is de Rabo ClubSupport actie?

Leden van de Rabobank kregen de mogelijkheid om van 5 t/m 25 oktober te stemmen op hun favorieten verenigingen, dit stemmen kon door in te loggen op de Rabobank website of de Rabobank-app.  Elk lid mocht in totaal vijf punten verdelen onder hun favoriete verenigingen en stichtingen, waarvan maximaal twee sterren op dezelfde club. Er is dus heel wat gestemd op onze vereniging wat dit mooie resultaat heeft opgeleverd.

Thanks!

Meer informatie rondom deze actie >

Rabo ClubSupport

Deel met je vrienden