Afgelastingen

Op dit moment zijn er geen afgelastingen bekend

Milheezer Boys op zoek naar nieuwe bestuursleden

Milheezer Boys op zoek naar nieuwe bestuursleden

Wij zijn op zoek naar personen om zich aan te sluiten bij het bestuur van onze club. Momenteel staan er drie vacatures (jeugd, onderhoud of technische zaken) open binnen ons bestuur die cruciaal zijn voor de verdere ontwikkeling van de vereniging. Heb jij een groen-wit hart en ben je bereid om een van de openstaande (of andere) rollen te vervullen?

Wij geloven in de kracht van de betrokkenheid van onze leden. Wij hebben de ambitie om verder te groeien en te floreren, maar dit kan alleen gerealiseerd worden met de hulp van enthousiaste en toegewijde vrijwilligers.

Heb jij een passie voor onze club en wil je bijdragen aan de bloei van onze vereniging? Twijfel dan niet en maak je interesse kenbaar. Als je geïnteresseerd bent in een van de bovengenoemde (of andere) functies binnen het bestuur of als je meer informatie wilt, kun je contact opnemen met een van de huidige bestuursleden.

Deel met je vrienden