Afgelastingen

Op dit moment zijn er geen afgelastingen bekend

Mogen wij op jullie stem rekenen?

Mogen wij op jullie stem rekenen?

Beste leden,

Vanaf 5 april is het weer zover, er kan gestemd worden voor de Rabobank Clubkas Campagne. Na het succes voor Milheezer Boys tijdens de campagne van het najaar 2017 hebben wij besloten ons opnieuw aan te melden. Via de Rabobank Clubkas Campagne kunnen leden van Rabo Peel Noord hun stem uitbrengen op onze vereniging. Naar gelang het aantal uitgebrachte stemmen op Milheezer Boys ontvangen wij een bedrag. Ons doel is om zoveel mogelijk stemmen te krijgen, zodat we het geld kunnen besteden aan onze jeugdafdeling. Zo zijn er, door de nieuwe opzet van het jeugdvoetbal, nieuwe doeltjes nodig om onze jongste leden in competitieverband te kunnen laten voetballen.
Stemmen kan via de code die leden van de bank hebben ontvangen. De stemperiode is van 5 april tot en met 30 april

Dus ben je lid van Rabo Peel Noord of ken je leden, zorg dat er gestemd wordt op Milheezer Boys! Zodat wij onze doelen voor de jeugd kunnen blijven verwezenlijken.

Bestuur Milheezer Boys

Deel met je vrienden