Afgelastingen

Op dit moment zijn er geen afgelastingen bekend

Jubilarissen Milheezer Boys

Jubilarissen Milheezer Boys

Tijdens onze algemene ledenvergadering van donderdag 17 november 2016 hebben wij dit jaar maar liefst 20 jubilarissen mogen huldigen. Wij zijn er erg trots op dat zo veel mensen al zo lang lid zijn van onze vereniging. Hieruit blijkt maar weer hoe hecht onze club is.

Namens Milheezer Boys willen wij de volgende jubilarissen van harte gefeliciteerd met hun jubileum:

25 jaar lid : Dirk Relou , Ton Scheepers , Roeland Suijs en Tom Verschuijten.

40 jaar lid : Thieu van Ansem , Piet van Dinther , Marius van Dinther , William Joosten , Frank van den Heuvel , Twan Peters , Wouter Joosten , Arjan Borsboom , Patrick Verberne , Joan van Kessel , Johnny Nooijen en Arno Keunen.

60 jaar lid : Peter Crooijmans

70 jaar lid : Gerard Peeters

jubilarissen-2016

Bestuur Milheezer Boys

 

 

Deel met je vrienden